RebelSpiriti

Rebel SPiriti
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Steel Flash para windows Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Saci

avatar

Numri i postimeve : 17
Localización : Tirane
Points : 71769
Reputacion : 0
Registration date : 24/03/2009

MesazhTitulli: Steel Flash para windows Vista   Wed Mar 25, 2009 1:59 pmElegant dhe i pabesueshėm theme vetėm pėr ekskluzive flash
Windows Vista, shton njė ambient tė ri dhe tė kėnaqshme pėr PC tuaj.

Pėrveē theme, unė duhet tė them qė pėrfshin ēdo gjė pėr tė bėrė lojė me kėtė temė, nga lojtar tė WMP temat, sidebar, loghon, Windows Start logo, Wallpapers, etj ... Nė fundit qė ju do tė shihni se si do tė jetė e kompjuterit tuaj.

Brenda shkarko pėrmban udhėzime pėr tė instaluar, nuk besoj se do tė largohet nga unė desamparados xD!

Servidor: Rapidshare
rapidshare.com Steel_Flash_By_Hellspawn.rar
Password: No Aplica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumijuaj.com
 
Steel Flash para windows Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
RebelSpiriti :: Templates-
Kėrce tek: