RebelSpiriti

Rebel SPiriti
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Word 2007 Portable

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shpresaNumri i postimeve : 1
Localización : ks
Points : 71563
Reputacion : 0
Registration date : 01/04/2009

MesazhTitulli: Word 2007 Portable   Wed Apr 01, 2009 6:23 pm

Pershendetje nese mund dikush te postoj word 2007 portable per windows vista mundesisht vetem word se i tere office eshte shume i madh dhe zen vend shume ndersa hapesiren e pc se e kam te kufizuar .
flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.kosovadc.com
LeNcI
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 110
Localización : Espańa Girona
Empleo /Ocio : TOP TUNING
Humor : mucho
Points : 76974
Reputacion : 3
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Word 2007 Portable   Fri Apr 03, 2009 11:57 am

ketu e ke Sad Razz


Office 2007 portable contiene:
Word
Excel
PowerPoint
ACCESS
Diagnostic
Picture Manager
Clip Organizer

rapidshare.com MS_Office_2007.part1.rar99mb
rapidshare.com MS_Office_2007.part2.rar99mb
rapidshare.com MS_Office_2007.part3.rar50mb

_________________Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://sec-2008.blogspot.com/
 
Word 2007 Portable
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
RebelSpiriti :: FORO :: Kerkesa Per Shkarkim-
Kėrce tek: