RebelSpiriti

Rebel SPiriti
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Real Madrid: The Game [PAL] [Wii]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LeNcI
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 110
Localización : Espańa Girona
Empleo /Ocio : TOP TUNING
Humor : mucho
Points : 76974
Reputacion : 3
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Real Madrid: The Game [PAL] [Wii]   Tue Mar 24, 2009 10:40 amPlatformė: WII
Zhanėr: Football imitues
Development: V.2 Play
Format: Full DVD
Video: PAL
Kontrollet e kėrkuar: Wiimote
Languages: Multi-pėrfshirė spanjisht
Ndryshimet: Wiiscrubber
Lojrat Online: Jo

Ėndrra e jetės suaj: Tė jetė njė kapiten i ekipit tė bardhė.
Si tė arrihet kjo: Real Madrid, Real Life V.2 Play tuaj ėshtė ēelėsi pėr tė
andalusia kryesuese e futbollit tė ekipit tė Real Madrid.
Nė Real Madrid, Real Life, ju e krijoni? Mua? virtual dhe fillimin e procesit tė
u zgjodh pėr tė luajtur mė tė mirė tė ekipit tė futbollit tė shekullit njėzet.
Ju duhet tė ekuilibėr mes tuaj jetėn personale dhe profesionale pėr tė
pėr t'u bėrė kapiten i ekipit dhe tė fituar admirim dhe respektimin e juaj
tifozė.
'ri Too pune tė ngjeshur, trajnimin, tė ndjekur galas,
kėshilluar imazhin tuaj, konferencat pėr shtyp dhe angazhimet e pafund
ka njė lojtar nė karrierėn e tij dhe nė personale. I
Konkurrenca ėshtė e ashpėr, provoni arroparte me njerėzit e duhur, nusja,
agjent? se ndikimet e mirė mund tė jenė shumė tė mirė, por keq
mund tė pėrfundojė me tė ardhmen tuaj nė futboll.
Your workouts me minigames nė Ciudad Deportiva del Real
Madrid ju pėrgatiten pėr lojra ku keni pėr ta vėnė tuaj
teknika tė reja nė provė.
Pas takimit qė shkojnė tutrabajo, ngjitje dhe niveli
duke bėrė mė shumė para, duan tė pėrmirėsojnė shtėpi, makinė,
ndryshim? shikojmė?, nė fund tė fundit, qė tė gjithė do tė ndryshojė perceptimin
njerėzit duhet tė ju dhe tė ju ndihmojė ose tė dėmtojė popullaritetin tuaj.
Designed nė nivelin e teknologjisė sė re consoles
gjenerimit pėrveē laptopė, Real Madrid, Real Life ofrojnė rioja
mė mirė tė gėzojnė tė plotė.
Live futbollit si yll ju e dini se jeni. Real Life 's
pritjehttp://uploadbox.com/files/oa6Hey5ne5
http://uploadbox.com/files/u67axQOXUn
http://uploadbox.com/files/LGxw2kymhp

_________________Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://sec-2008.blogspot.com/
 
Real Madrid: The Game [PAL] [Wii]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
RebelSpiriti :: ... :: Wii Games-
Kėrce tek: