RebelSpiriti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RebelSpiriti

Rebel SPiriti
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Vienna Dock 2.0

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Saci

Saci


Numri i postimeve : 17
Localización : Tirane
Points : 106129
Reputacion : 0
Registration date : 24/03/2009

Vienna Dock 2.0 Empty
MesazhTitulli: Vienna Dock 2.0   Vienna Dock 2.0 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 1:57 pm

Vienna Dock 2.0 Qnqt8o

Vienė dok 2,0 | 2,45 MB | XP / VistaDok Vienė:

- Aplikimi bar me 33 mė tė pėrdorur Apps.
- Clock me data, dita, vit dhe koha (Analog)
- Lojtari me luajnė / pauzė, stop, mėparshme, tjetėr, tė hapur dhe sinkronizimin
me WMP, Winamp, etj QCD.
- Shkarko pėr tė shqyrtuar mė shumė.

Features:

- Me shume versionin e Vjenės dok 1,0 nga mua.
- Pėrmban dy sidedocks (tė reja).
- 9 lėkurave tė ndryshme (tė reja)

Kėrkesat:

- Windows XP / Vista me XP compatibility mode dhe kandidojė si admin.

SHĖNIM:
Nėse ka ndonjė gabim instalimi nė Vista, pastaj klikoni nė drejtėn
setup file dhe goto compatibility

SHĖNIM:
Nėse ka ndonjė dėshtim instalimin e Vista, dhe pastaj klikoni
drejta nė instalimin dhe fotografi vazhdo Compatibility> Windows XP
(Service Pack 2)

http://rapidshare.com/files/198354567/Vienna_Dock.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumijuaj.com
 
Vienna Dock 2.0
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Amber Dock Icons

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
RebelSpiriti :: Templates-
Kėrce tek: